ZALOGUJ SIĘ
  zapamiętaj mnie
Tytuł:

  Jeśli nie masz jeszcze własnego profilu w serwisie to wejdź na pokład i dołącz do Nas - założ konto teraz ! Nie czekaj i wejdź na Fanpage KreskowkaPL


Bohaterowie

Vegeta


BohaterVegeta- Syn Vegety O i książę Saiyan. Już w dzieciństwie podbijał planety razem ze swoim ojcem dla Frezera. Jego planeta została zniszczona i przetrwało tylko kilku Saiyan w tym on. Po tragedii wyruszył on wraz ze swoim kompanem Nappą na podbój Ziemi, aby zdobyć Smocze Kule. Na Ziemi jego życie zawisło na włosku po bardzo trudnej walce. Po porażce udał się na Namek gdzie też znajdowały się kule spełniające życzenia, ale szukał ich także Frezer. Vegeta stanął przeciwko tyranowi i zabił jego kilku podwładnych m.in.: Guldo, Zarbona i Dodorie , lecz Frezera nie mógł nawet zranić. Tuż po śmierci jego rywala zamieszkał na Ziemi. Związał się z Bulmą i miał z nią syna o imieniu Trunks i młodszą córkę Bra. Wkrótce opanował poziom Super Saiyanina. Następnie został opanowany przez złego czarnoksiężnika i po ciężkiej walce poświęcił swoje życie, lecz i to nie pomogło mieszkańcom Ziemi. Później Vegetę wypuszczono z piekła, żeby mógł pomóc wojownikom. Połączył się z Goku przy pomocy kolczyków Potara tworząc Vegetto. Po jakimś czasie fuzja się rozpadła i Vegeta nie wrócił już do piekła.
BIBIDI


BohaterWiemy o nim tylko tyle że jest ojcem Babidiego i został zabity z ręki bogów.Stworzył także demona którego nazwał Buu ( pl.BuBu).Jest przedstawicielem rasy Ma-Jin.Ma-Jin jest to także "poziom" lub naznaczenie innego wojownika.Najpotężniejszy Ma-jinem byli Buu i Vegeta.Użytkownik tego poziomu jest po części pod kontrolą Babidiego lecz ani Buu ani Vegeta nie dali się nawet troche mu opanować.Babidi straszył tylko Buu ponownym zamknięciem w kuli lecz po pewnym czasie zezłościł się i zabił Babidiego.
BROLLY


BohaterBrolly-legendarny wojownik.Według legendy rodzi się raz na tysiąc lat.Jego ojcem jest Paragas.Tuż po narodzinach jego siła ciosu wynosiła 10000 jednostek,przez co wszyscy buli pewni że to on jest legendarnym Saiyanem.Urodził się tego samego dnia co Goku,nienawidził go za to że cał czas płakał a on nie mógł spać.Król Vegeta kazał go zabić bo obawiał się że pewnego dnia może on zapragnąć władzy i strąci jego syna z tronu.Dzięki swojej mocy on i jego ojciec jako nieliczni przeżyli katastrofe planety Vegeta.Posiadał on tyle energii że musiał ją z siebie wyrzucać,najczęściej poprzez niszczenie planet.Po podbiciu jednej z planet stworzyli "Nową Vegetę" i sprowadzili tam resztę Saiyan którzy przeżyli.Cel był taki aby Brolly nareszcie pozbył się Goku ponieważ jego nienawiść w stosunku do niego była coraz większa, i Paragas zaczął się obawiać że straci nad nim kontrolę.Niedługo po tym gdy Brolly zaatakował Goku,ojciec stracił nad nim kontrolę przez co Brolly dokonał transformacji w legendarnego Saiyana.Po wyczerpującej walce pokonuje go Goku resztkami energii swoich kompanów uderzeniem w bliznę, która była pozostałością po tym gdy Vegeta O chciał się go pozbyć.Widzimy go później jeszcze w dwóch filmach kinowych.
c17


BohaterJinzō'ningen #17 (pl. C-17,Cyborg 17)-brat bliźniak C-18,podobnie jak ona przed tym nim stał się androidem był człowiekiem.Razem ze swoją siostrą zostai stworzeni do pokonania Son Goku.Po orzebudzeniu zabił swojego pana i stwórcę Doktora Gero.Został wchłonięty przez Cella przez co osiągnął on swoją 2 forme rozwoju.W przyszłości został pokonany i zabity przez Future Trunksa.W serii GT został stworzony drugi piekielny C-17 (stworzyli go Dr.Myu i Gero),po ich połączeniu powstał potężny Super C17.
CELL


BohaterCell (pl.Komórczak)-Eksperyment Doktora Gero.Genialny Doktor początkowo porzucił ten projekt ponieważ uważał że zajmie mu to zbyt dużo czasu.Komputer jednak dalej kontynuował dzieło.Jak się później okazało był to jeden z najlepszych ( o ile nie najlepszy) wymysł doktora Armii Czerwonej Wstęgi.Miał 4 formy: Formę embrionalną ( zarodek),formę drugą (musiał wchłonąć kgoś z dwójki C17 lub C18) i formę doskonałą (także musiał wchłonąć jednego z tej dwójki).Po tym gdy sam siebie wysadził w powietrze podczas walki z Gohan na poziomie SSJ2,przeżył jego główny procesor który odtworzył ciało Cella,a dzięki komórkom Saiyan stał się on jeszcze potężniejszy.Zabił go Gohan na poziomie SSJ2 w pojedynku Kamehameha.
FREEZER


BohaterFreezer-swego czasu najsilniejszy wojownik wszechświata.Był nazywany tyranem ze względu na swoją bezwzględność.Na Namek wyruszył w poszukiwaniu smoczych kul,a jego życzeniem była nieśmiertelność i wieczna młodość.Jest młodszym bratem Coolera i synem Cold Daio.Podbijał planety a potem sprzedawał je z zyskiem bądź zajmował.To on zniszczył Planetę Vegeta oraz prawie wszystkich Saiyan.Jedynym który mu się sprzeciwił był Bardock-ojciec Kakarotto (Son Goku).Mógł ulegać transformacji.Pierwszą klęska poniósł w walce z Goku na Namek,lecz ostatecznie pokonał go i zabił Future Trunks.W serii GT razem z Cell'em jeszcze raz stawili czoła Son Goku lecz przegrali z kretesem (zostali zamrożeni).
C16


BohaterCyborg stworzony przez Dr.Gero.Poza Celem najsilniejszy,prawdopodobnie był w stanie stawić czoła każdemu super wojownikowi.W całości wykonany ze sztucznego materiału w przeciwieństwie do C17 i C18.Był inny od swojego rodzeństwa kochał przyrodę i w końcu przeszedł na stronę wojowników Z.Został zniszczony przez Cella na oczach Gohana co pozwoliło mu osiągnąć poziom 2 super wojownika.
C16


BohaterC16-Cyborg stworzony przez doktora Gero.Siostra c17 minimalnie od niego słabasza ale z Vegetą ssj poradziła sobie bez większego trudu.Pochłonięta przez Cella zostaje wypluta gdy Gohan uderza go w brzuch.Skrycie podkochiwał się w niej Kuririn.Została pożniej jego żoną i urodziła mu córkę Maron.reklama


Aktywność zalogowanych

KlanyMasz pytanie zapytaj Moderatora
gg: 873717
1
reklama